SPEGEL, rokokostil, Guldlist, Nyköping 1950-tal.

227576. SPEGEL, rokokostil, Guldlist, Nyköping 1950-tal.

Höjd 99, bredd 46,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 99, bredd 46,5 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 335