Skrin, trä, 2 st, 1800-tal.

Skrin, trä, 2 st, 1800-tal.
2275643. Skrin, trä, 2 st, 1800-tal.

Höjd 15,5 respektive 18,5 cm.

Bruksslitage.
Det högre skrinet med fanerskada påbaksidan.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15,5 respektive 18,5 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 926