KAFFESKEDAR 9 st samt SKED, silver, "Bernadotte", Georg Jensen, Danmark.

227563. KAFFESKEDAR 9 st samt SKED, silver, "Bernadotte", Georg Jensen, Danmark.

Längd ca 10 - 11 cm.
Total vikt ca 169 gram.

Slitage, repor, hack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 10 - 11 cm.
Total vikt ca 169 gram.

Slitage, repor, hack.

Antal besök: 737