FAT, GRÄDDKANNA samt SOCKERSKÅL, silver, 1900-tal.

227555. FAT, GRÄDDKANNA samt SOCKERSKÅL, silver, 1900-tal.

Fat stämplad GEWE, längd 16,5 cm.
Gräddkanna samt sockerskål, svensk import, högsta höjd ca 8,5 cm.
Total vikt 308 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt 308 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 672