YTTERKRUKA, Majolika.

YTTERKRUKA, Majolika.
227538. YTTERKRUKA, Majolika.

Höjd 18 cm, Diameter 19 cm.

Bruksslitage, bottens insida krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!
227538. YTTERKRUKA, Majolika.

Höjd 18 cm, Diameter 19 cm.

Antal besök: 689