SPELBORD, hopfällbart, 1900-tal.

2274901. SPELBORD, hopfällbart, 1900-tal.

82 x 82 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

82 x 82 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 1 172