CURT FORS. Paris. Akvarell. Signerad och daterad 1984.

227453. CURT FORS. Paris. Akvarell. Signerad och daterad 1984.

32x50 cm
Studio Berwald, Cité des Artes, 22.4.1984.

Buktig.

Curt Fors (Född 1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

32x50 cm

Buktig.

Curt Fors (Född 1935)

Antal besök: 1 879