EDMUND FISCHER. Droska utanför dansk krog, olja på duk, signerad Edm. Fischer.

227448. EDMUND FISCHER. Droska utanför dansk krog, olja på duk, signerad Edm. Fischer.

30 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 40 cm.

Antal besök: 3 268