OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vävande indian. Olja på pannå. Signerad E Klau Ke?

227433. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vävande indian. Olja på pannå. Signerad E Klau Ke?

37x53 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

37x53 cm.

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 703