COLLIER, silver & lila bergkristaller, 1960-tal.

2274155. COLLIER, silver & lila bergkristaller, 1960-tal.

830 silver, stämplar JPR.
7 st lila bergkristaller.
Längd ca 40 cm
Vikt ca 12,5 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

830 silver, stämplar JPR.
7 st lila bergkristaller.
Längd ca 40 cm
Vikt ca 12,5 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 225