ANDRÉ PRAH. Färglitografi.

ANDRÉ PRAH. Färglitografi.
2274025. ANDRÉ PRAH. Färglitografi.

Skånsk terrier. Signerad och numrerad 43/100 ex
44x61 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

44x61 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 258