EDMOND ETLING ET CIE. Bonboniere, glas, Frankrike, 1900-tal.

2273818. EDMOND ETLING ET CIE. Bonboniere, glas, Frankrike, 1900-tal.

Märkt: Etling 110 Paris
Höjd 8, diameter 15 cm.

Bruksskick, invändiga mindre kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt: Etling 110 Paris
Höjd 8, diameter 15 cm.

Antal besök: 439