EDMOND ETLING ET CIE. Bonboniere, glas, Frankrike, 1900-tal.

2273818. EDMOND ETLING ET CIE. Bonboniere, glas, Frankrike, 1900-tal.

Märkt: Etling 110 Paris
Höjd 8, diameter 15 cm.

Bruksskick, invändiga mindre kantnagg.

Märkt: Etling 110 Paris
Höjd 8, diameter 15 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
V14 - Vitrinskåp 14
Antal besök: 55