BARSTOLAR, 2 st, Johanson Design, 1900-talets andra hälft.

2273657. BARSTOLAR, 2 st, Johanson Design, 1900-talets andra hälft.

Stomme i gulmetall. Klädda i konstläder. Sitthöjd 75 cm.

Bruksslitage. Anlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Anlupet.

Antal besök: 912