TAKARMATUR, barockstil, 1900-tal, total höjd 78 cm.

227343. TAKARMATUR, barockstil, 1900-tal, total höjd 78 cm.

5 ljuspunkter.
Skärmar medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 ljuspunkter.
Skärmar medföljer.

Bruksslitage.

Antal besök: 679