PIEDESTALER 4 st, trä/pastellage/sten.

227319. PIEDESTALER 4 st, trä/pastellage/sten.

Höjd 65-66 cm, topplatta 24,5-25x24,5-25 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 356