EINAR NERMAN. Litografi, numrerad, 321/350, signerad Nerman.

227314. EINAR NERMAN. Litografi, numrerad, 321/350, signerad Nerman.

46 x 33 cm, (bladstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Einar Nerman (1888–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 33 cm, (bladstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Einar Nerman (1888–1983)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 873