Auktionsverket Engelholm
Konst
Grafik
JAN NORÉN. Färglitografi " Regatta " numrerad, signerad 38 /110.
22728. JAN NORÉN. Färglitografi " Regatta " numrerad, signerad 38 /110.
73 x 57.
Gör en kostnadsfri värdering!
73 x 57.
Auktionsverket Engelholm
3 178