GOLVLAMPA, trä/pastellage och sten, 1900-talets senare del.

227253. GOLVLAMPA, trä/pastellage och sten, 1900-talets senare del.

Förgyllt trä/pastellage, sten.

Slitage, skador på armatur, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 523