SUPERSTUDIO. för Zanotta - matbordsmodell ”Quaderna” - 1970-talet.

2272521. SUPERSTUDIO. för Zanotta - matbordsmodell ”Quaderna” - 1970-talet.

Material: plywoodram med rutigt screentryck, vit (radavstånd 3 cm)

Mått: H: 72 cm, B: 180 cm, D: 90 cm

Stolen som visas på bilderna ingår inte i auktionen.

Åldersanpassad användning. Stötar på bordsbenen och enstaka repor. Skruvarna på bordsbenen är lätt synliga på bordsskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 352