Alexis GORODINE (1954), seriegrafi, snigel.

2272399. Alexis GORODINE (1954), seriegrafi, snigel.

Alexis GORODINE (1954), seriegraf, Snigel. Begränsad upplaga 23/90. Signerad och daterad längst ner, inramad bakom glas och passspartour.
Bildstorlek: H. 19 cm. B. 17cm
Ramstorlek: h. 40 cm. B. 37cm T. 2 cm.

Ålder-lämpligt tillstånd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålder-lämpligt tillstånd.

Antal besök: 510