Alexis GORODINE (1954), seriegraf, Snigel. Begränsad upplaga 23/90. Signerad och daterad längst ner, inramad bakom glas och passspartour.
Bildstorlek: H. 19 cm. B. 17cm
Ramstorlek: h. 40 cm. B. 37cm T. 2 cm.