3-delat mässing mocka service (3).

2272255. 3-delat mässing mocka service (3).

Tre delar mässing mocka set Set bestående av en mockakanna med lock med ett svart plasthandtag, en mockakopp och en mjölkkanna med pip, var och en gjord av mässing med cylindriska väggar, h.6.5-17.5cm, W.6-18cm, D.4.5-7.7cm. (3).

Tecken på användning och gnidning i proportion till åldern, enstaka repor i mässingen, mockakanna med mindre bucklor och handtag kraftigt gnidad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 585