GARDEROB, med spegel, 1930-tal.

227206. GARDEROB, med spegel, 1930-tal.

Bredd 130 cm
Djup 53 cm
Höjd 170 cm
Garderoben är delbar i fem delar.

Obet bruksslitage, bemålad
Nyckel saknas till en dörr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 130 cm
Djup 53 cm
Höjd 170 cm

Obet bruksslitage, bemålad
Nyckel saknas till en dörr.

Antal besök: 2 083