GUNGHÄST och TRÄHÄST, bemålade, 1900-tal.

227190. GUNGHÄST och TRÄHÄST, bemålade, 1900-tal.

Gunghäst på medar med tyglar och stigbyglar, Höjd 57, längd 70 cm.
Trähäst, höjd 35, längd 48 cm.

Kraftigt slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kraftigt slitage, skador.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 042