JOHANNES ANDERSEN. SOFFBORD "Smile" 1900-tal.

2271393. JOHANNES ANDERSEN. SOFFBORD "Smile" 1900-tal.

höjd 50 cm, längd 134 cm, bredd 50 cm.

bruksslitage/slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 001