Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ERIK TÖRNING. "Bergvägg", olja på duk, signerad.
227112. ERIK TÖRNING. "Bergvägg", olja på duk, signerad.
72 x 94 cm.
Färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
72 x 94 cm.
Färgbortfall.
Göteborgs Auktionsverk
2 741