ERIK TÖRNING. "Bergvägg", olja på duk, signerad.

227112. ERIK TÖRNING. "Bergvägg", olja på duk, signerad.

72 x 94 cm.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

72 x 94 cm.

Färgbortfall.

Antal besök: 3 028