BORD på bockar, 1800-tal.

BORD på bockar, 1800-tal.
2271120. BORD på bockar, 1800-tal.

Bockarnas egen höjd ca 75 cm.
Skivans längd ca 230 cm.
Skivans bredd ca 84 cm.

Bruksslitage.
Repor, märken.

Tema

Föremål från Ericsbergs slott: Del 2

Gör en kostnadsfri värdering!

Bockarnas egen höjd ca 75 cm.
Skivans längd ca 230 cm.
Skivans bredd ca 84 cm.

Bruksslitage.
Repor, märken.

Tema

Antal besök: 2 428