SOFFA, 1900-talets första hälft.

227106. SOFFA, 1900-talets första hälft.

Enligt uppgift inköpt hos Boet, Göteborg.
Längd ca. 175 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 175 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 409