BORD, 1700-tal.

BORD, 1700-tal.
2270877. BORD, 1700-tal.

original underrede med nyare /senare skiva
Höjd 79 cm, längd 220 cm, bredd 82 cm.

Bruks- samt åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
2270877. BORD, 1700-tal.

Antal besök: 898