PERE NAVARRO ESCUDER. Landskap.

2270816. PERE NAVARRO ESCUDER. Landskap.

Olja på duk.
signerad
79 x 148 cm.

Åldrig lack. Osträckt. Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk.
signerad
79 x 148 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 539