URNA MED LOCK, porslin, Kina, 18/1900-tal.

2270684. URNA MED LOCK, porslin, Kina, 18/1900-tal.

polykroma färger, höjd ca 31 cm, sockel medföljer.

nagg, lock lagat, glasyrbortfall.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Vitrin 8
Antal besök: 80