BAJONETT 1700-/1800-tal.
227063. BAJONETT 1700-/1800-tal.
Längd 55 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 55 cm.
Slitage.
Leiflers Auktionshus
2 006