SKEDAR, 3 st. Silver, "Engelsk snäck", 1840-tal.

227044. SKEDAR, 3 st. Silver, "Engelsk snäck", 1840-tal.

Sked, Grönvall, längd 21,5 cm
Skedar 2 st, E. Fröberg, längd 22 cm
Vikt 201 gram.

Gravyr, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sked, Grönvall, längd 21,5 cm
Vikt 201 gram.

Gravyr, bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 975