BORD, allmoge, 1800-tal.

BORD, allmoge, 1800-tal.
226965. BORD, allmoge, 1800-tal.

Ca. längd 107, bredd 82, höjd 64 cm.

Större slitage. Repor, slagmärken, sprickor. Maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 048