SLAKTBÄNK, allmoge, 1800-tal.

SLAKTBÄNK, allmoge, 1800-tal.
226946. SLAKTBÄNK, allmoge, 1800-tal.

Trä. Längd ca. 132, bredd 46, höjd 60 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 2 500