BYRÅ, jugend, tidigt 1900-tal.

226934. BYRÅ, jugend, tidigt 1900-tal.

Ek. Inredd med hyllor och lådor. Ca. längd 88, bredd 50, höjd 140 cm.

Slitage, repor, slagmärken. Skiva med större spricka. Ett lås saknas. Några beslag ej kompletta samt ett beslag löst.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 057