TOMEU PONS. Fåglar.

TOMEU PONS. Fåglar.
2269052. TOMEU PONS. Fåglar.

Emalj på metall
Signerad
37,5x61,5 cm.

Små fel. Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!
2269052. TOMEU PONS. Fåglar.

Emalj på metall
Signerad
37,5x61,5 cm.

Små fel. Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Rosellón S2
Antal besök: 266