SERVIS, glas 31- delar, Rejmyre, Monica Bratt.

226853. SERVIS, glas 31- delar, Rejmyre, Monica Bratt.

18 st fat, diameter 16,5 cm
11 st skålar, höjd 4 cm, diameter 11,5 cm
1 st fat, diameter 26,5 cm
1 st skål, höjd 8 cm, diameter 20,5 cm.

ett fat med nagg, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

18 st fat, diameter 16,5 cm
1 st fat, diameter 26,5 cm

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 854