BORDSLAMPA, MÖJLIGEN BÖHLMARKS, 1940-TAL.

2268167. BORDSLAMPA, MÖJLIGEN BÖHLMARKS, 1940-TAL.

Skärm i grön plåt, läderlindad stam, två ljuspunkter, höjd ca 54 cm.

Slitage och skador. El i behov av översyn, ljusknapp med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 864