VÄSKOR / PORTFÖLJER, 4 stycken,Bl.a Barry Smith & Arpello.

2267798. VÄSKOR / PORTFÖLJER, 4 stycken,Bl.a Barry Smith & Arpello.

Längd 36-47 cm.

Bruksslitage.repor och märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 36-47 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 130