MONTERBORD, 1900-tal.

MONTERBORD, 1900-tal.
226764. MONTERBORD, 1900-tal.

Betsat trä. Svängda ben. Längd 57, bredd 52, höjd 73 cm.

Mindre sprickor på ben samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
226764. MONTERBORD, 1900-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 937