BIJOUTERIER, bl.a. armband, broscher, ringar och bältesspänne. 1900-tal.

226719. BIJOUTERIER, bl.a. armband, broscher, ringar och bältesspänne. 1900-tal.

Längd 0,7 - 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 0,7 - 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 685