INDONESISKA MASKER, 3 st.

INDONESISKA MASKER, 3 st.
2267169. INDONESISKA MASKER, 3 st.

Trä.
Största mått, ca 22 x 16 cm.

En mask med nagg/ lagning på näsan.
I övrigt smärre fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trä.
Största mått, ca 22 x 16 cm.

Antal besök: 632