SKYLTDOCKA, byst, konstmassa, 1900-tal.

226713. SKYLTDOCKA, byst, konstmassa, 1900-tal.

Längd 33, bredd 23, höjd 43 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 433