LJUSKRONA, mässing, Skultuna No 205, J10.

22670. LJUSKRONA, mässing, Skultuna No 205, J10.

För fem ljus. Diameter ca 40, höjd ca 47 cm.

Repor. Märken, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor. Märken, slitage.

Antal besök: 12 132