STOLAR 4 st, JCA Jensen Indh. Knud Andersen, Aarhus Danmark.

2266956. STOLAR 4 st, JCA Jensen Indh. Knud Andersen, Aarhus Danmark.

Sitthöjd 45 cm, rygghöjd 76 cm.

Slitage, skador, en stol saknar ryggstöd, ett ryggstöd defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 870