GRAMMOFONMÖBEL, Granada III, Centrum 1958/59.

2266903. GRAMMOFONMÖBEL, Granada III, Centrum 1958/59.

Tillverkningsår 1958/59
Höjd: 72cm
Bredd: 102cm
Djup: 37,5cm.

Slitage i form av repor, märken och fuktring.
Radiolucka något skev, grammofon ej fungerande.
Renoveringsobjekt
Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Radioapparater och kameror

Gör en kostnadsfri värdering!

Tillverkningsår 1958/59
Höjd: 72cm
Bredd: 102cm
Djup: 37,5cm.

Renoveringsobjekt

Tema

Radioapparater och kameror

Antal besök: 664