DOSOR/ASKAR, 9 st, näverarbeten, 1900-tal.

226677. DOSOR/ASKAR, 9 st, näverarbeten, 1900-tal.

Längd 4,5 - 12 cm.

Slitage och skador, minnestexter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 4,5 - 12 cm.

Antal besök: 1 468