BORDSLAMPA, glas, Carl Fagerlund, Orrefs.

226653. BORDSLAMPA, glas, Carl Fagerlund, Orrefs.

Total höjd ca 58 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 58 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 682