RESVÄSKA, skinn, brun, Principe.

226640. RESVÄSKA, skinn, brun, Principe.

Cirka 45 x 65 cm.

Hårt bruksslitage.
Märken, repor, skav.
Fungerande dragkedja.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cirka 45 x 65 cm.

Hårt bruksslitage.
Märken, repor, skav.
Fungerande dragkedja.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 050