BYRÅ, 3-lådig, Bodafors, målad fur, 1930/1940-tal.

226638. BYRÅ, 3-lådig, Bodafors, målad fur, 1930/1940-tal.

Längd 105, bredd 45, höjd 70 cm.

Bruksslitage samt ett låsbeslag saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 934